MENU

Jumping Indoor Maastricht 2018

Van 23 t/m 25 november 2018 staat het MECC in Maastricht weer helemaal in het teken van de paardensport. Drie dagen topsport afgewisseld met Limburgse gezelligheid.

Klik hier om u aan te melden voor de Jumping Indoor Maastricht nieuwsbrief

Bestel uw tickets
03.jpg
Naast het aantrekkelijke sport- en showprogramma dat Jumping Indoor Maastricht haar bezoekers biedt, is ook het promodorp een publiekstrekker. Het grote aantal bezoekers evenals de publiciteit rond het evenement bieden u een uitgelezen kans om uw bedrijf of product onder de aandacht te brengen.

U kunt kiezen voor standruimte inclusief of exclusief standbouw. Om de uniforme en luxe uitstraling te waarborgen, is de laatste vorm alleen mogelijk in overleg met de organisatie.

Wenst u vrijblijvend aanvullende informatie dan kunt u ons bereiken op telefoonnummer 043 – 356 03 76 of via email Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Bedrijfsnaam
Adamsbro: https://adamsbro.se/en/
AM-ART: http://am-art.be
Beyond The Bit limited http://www.btbint.com/
Butet Benelux: http://www.butet.nl
Carrosseriebouw Roelofsen Raalte B.V.: https://www.roelofsen.eu/
Celeris Rijlaarzen: https://www.celeris-rijlaarzen.nl/
Cita Verde: https://www.citaverde.nl
CWD Sellier: https://eu.cwdsellier.com/gb/?switch_id_country=13
De Barones Ruitersport http://www.debaronesruitersport.nl/
Digishots https://www.leanjo.com/index
Equitrend: https://www.equitrend.nl/
Eussen Aanhangers: https://www.eussenaanhangwagens.nl/
Flybusters: http://www.flybusters.nl/
Glossy Leather: http://www.glossy.nu/-glossy-leather/
Greenfields Selection: http://www.greenfieldselection.com/32/
Group LH bvba: https://www.group-lh.be/
GTM - GermanTopMarketing GmbH: http://www.pferde-gtm.de/
HAVENS Horsefeed: https://www.paardenvoeders.nl/
Het Droptrommeltje: http://www.droptrommeltje.nl/
Horsmans: http://www.horsmans.nl/nl/
Invitalis Benelux: https://www.invitalisbenelux.com/
Jo Peters: http://www.jopeters.nl/
Jos Dirix Sculptures: http://www.josdirix.com/
Krijgsman fruitevents: http://www.krijgsman-fruitevents.nl/
LdP Design: https://ldpdesign.nl/
Maastricht Aachen Airport: http://www.maa.nl/
Marli Hommel: http://www.marlihommel.com/nl_NL/
Nathacasual: https://www.facebook.com/Nathacasual-586347534880152/
Paardencrematorium Parkstad: http://www.dierencrematoriumparkstad.nl/
Physiotherm Infrarood Cabines Valkenburg: http://physiotherm-valkenburg.nl/ 
Ponytail & Co: https://www.ponytailandco.com/nl/
Ricky Fashion:
Rob van Boxtel Equestrian: https://robvanboxtel.com/
Ruitersport Hermans: http://ruitersporthermans.be/
SoSo Bixie Events: http://sosobixieevents.nl/bixie-op-locatie/
Stabon: http://stabon.nl/
Sternensee GmbH: http://www.sternensee.net/
Stichting Paard in Nood: http://paardinnood.nl/
Van Mossel: https://www.vanmossel.nl/
Veld Omheiningen: http://www.veldomheiningen.nl/