MENU

Jumping Indoor Maastricht 2020

Dit jaar gaat Jumping Indoor Maastricht virtueel. Er vinden tal van leuke en spannende activiteiten plaats op de social media kanalen van JIM.

In 2021 zal JIM worden georganiseerd van 5 t/m 7 november, noteer het vast in de agenda!



WIJ ZIEN U GRAAG TERUG IN 2021

 

05.jpg
Naast het aantrekkelijke sport- en showprogramma dat Jumping Indoor Maastricht haar bezoekers biedt, is ook het promodorp een publiekstrekker. Het grote aantal bezoekers evenals de publiciteit rond het evenement bieden u een uitgelezen kans om uw bedrijf of product onder de aandacht te brengen.

U kunt kiezen voor standruimte inclusief of exclusief standbouw. Om de uniforme en luxe uitstraling te waarborgen, is de laatste vorm alleen mogelijk in overleg met de organisatie.

Wenst u vrijblijvend aanvullende informatie dan kunt u ons bereiken op telefoonnummer 043 – 356 03 76 of via email Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Bedrijfsnaam
AM-ART: http://am-art.be
Carrosseriebouw Roelofsen Raalte B.V.: https://www.roelofsen.eu/
De Barones Ruitersport http://www.debaronesruitersport.nl/
Digishots https://www.leanjo.com/index
Dominick: https://www.dominick.nl/
Eussen Aanhangers: https://www.eussenaanhangwagens.nl/
EquiBeNe: https://www.equibene.com/, https://www.equestrianlifestyle.be/
Flybusters: http://www.flybusters.nl/
GCV MH Trading: https://www.horseworldeu.com/
Group LH bvba: https://www.group-lh.be/
HAVENS Horsefeed: https://www.paardenvoeders.nl/
Het Droptrommeltje: http://www.droptrommeltje.nl/
Horsmans: http://www.horsmans.nl/nl/
Invitalis Benelux: https://www.invitalisbenelux.com/
Jewelzz for Fun: http://jewelzzforfun.nl/
Jos Dirix Sculptures: http://www.josdirix.com/
Kyki: https://www.facebook.com/kyki.nl/
Lamantia Courture: https://www.lamantiacouture.nl/
LdP Design: https://ldpdesign.nl/
Le Jeune de Lux: http://lejeunedelux.nl/
Longines: https://www.longines.com/
Marli Hommel: http://www.marlihommel.com/nl_NL/
Max Property Group: https://management.maxpropertygroup.com/
MGV Meyer Selles: http://www.meyerselles.com/en
Limburg Paardensport: http://www.limburgpaardensport.com
Rijo Stables: http://www.rijostables.nl/
Rob van Boxtel Equestrian: https://robvanboxtel.com/
Ruitersport Hermans: http://ruitersporthermans.be/
Sjeng Sports: https://www.sjengsports.nl/
SoSo Bixie Events: http://sosobixieevents.nl/bixie-op-locatie/
Van Mossel: https://www.vanmossel.nl/
Verstegen Meubelen: https://www.verstegenmeubelen.nl/
Yacht Cruise Company: https://www.yachtcruisecompany.com/