MENU

Jumping Indoor Maastricht 2024

Jumping Indoor Maastricht wordt dit jaar gehouden van 8 t/m 10 november. JIM biedt topsport met o.a. de FEI Driving World Cup en de Grote Prijs van Maastricht gecombineerd met Limburgse gastvrijheid. Een evenement voor de hele familie!

 

04.jpg

Naast het aantrekkelijke sport- en showprogramma dat Jumping Indoor Maastricht haar bezoekers biedt, is ook het promodorp een publiekstrekker. Het grote aantal bezoekers evenals de publiciteit rond het evenement bieden u een uitgelezen kans om uw bedrijf of product onder de aandacht te brengen.

U kunt kiezen voor standruimte inclusief of exclusief standbouw. Om de uniforme en luxe uitstraling te waarborgen, is de laatste vorm alleen mogelijk in overleg met de organisatie.

Wenst u vrijblijvend aanvullende informatie dan kunt u ons bereiken op telefoonnummer 0411-724444 of via email Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Overzicht standhouders Jumping indoor Maastricht 2023: 

AMA Store www.amastore.be/
Be-Epique www.be-epique.com/
Boetiek Idefix www.boetiekidefix.be/
Cieli Equestrian www.eu.cieliequestrian.com
De Barones Ruitersport www.debaronesruitersport.nl/
D'Hooge Diervoeders www.dhooghevoeders.be
Digishots www.digishots.nl/
Equismart www.equismart.nl/nl/
Eussen Aanhangwagens www.eussenaanhangwagens.nl
Group LH BVBA www.group-lh.be/
HAVENS Horsefeed www.horsefeed.nl/
Holland Laundry Service www.hollandlaundryproducts.nl/
Horseworldeu.com www.horseworldeu.com/
Horsmans BV www.horsmans.nl/nl
Joh's Stübben GmbH & Co. KG www.stuebben.com/de/
Jos Dirix Sculptures www.josdirix.com/
Kyki  
LdP Design www.ldpdesign.nl/
Lumaro Horse Travel www.horsetravel.nl
Marli Hommel Art www.marlihommel.com/nl_NL/
MBF Equestrian  www.mbfequestrian.com/
Nibago www.dominick.nl/
Puissance www.puissance.com/nl/
Reitsport Burg Gretesch www.reitsport-burg-gretesch.com/
Rijo Stables Weert www.rijostables.nl/
Roelofsen Horse Trucks www.roelofsen.eu/
Röwer & Rüb GmbH www.roewer-rueb.com/en
Ruitersport Equidrome www.equidrome.nl/
Ruitersport Hermans www.ruitersporthermans.be/
Schaap & Citroen www.schaapcitroen.nl/
Smokey Helpt www.smokeyhelpt.nl/
SoSo Bixie Events www.sosoevents.nl/
Van Mossel www.vanmossel.nl/
Verstegen Meubelen www.verstegenmeubelen.nl/
V Productions www.v-productionsbv.nl/


 

 

Jumping Indoor MaastrichtMet een winkelpromenade van ruim 2000 m2 biedt JIM meer dan alleen paardensport. Een gevarieerd aanbod van onder andere kleding, auto’s en lifestyle producten gecombineerd met de beste artikelen voor de paardensport, maakt een bezoek extra aantrekkelijk. Een ideale ambiance voor bedrijven om producten te promoten en te verkopen. De ruim 20.000 enthousiaste bezoekers zijn een uitstekende doelgroep!

Standruimte 16 m2 (4 x 4 meter)
Voorzien van:
- Tapijt - Standwanden en frieslijst - Electra en 2 spots
- 16 tribunekaarten voor vrijdag

Prijs € 1.550 (excl. BTW)

Uiteraard is het ook mogelijk om een andere afmeting standruimte te reserveren. Indien de standbouw zelf wordt verzorgd, geldt een prijs van € 60 ,- per m2 (excl. standbouw en electra). Voor nadere informatie en offerte: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..